Greatest Kılavuzu alacak sigortasi için

 Esnek ve firmaya özel tasarlanmış alacak sigortası çözümlerimiz, faaliyetlerinizin başarılı olması midein lazım olan güvence ve bilgiyi sağlar.

Alacak sigortası, birkötü şirket midein sağlıklı bir itimat ağı sunmaktadır. Ticari alacak sigorta çözümlerimizi, şirketinizin ölçeğine, kolünüze ve iş gereksinimleriniza bakarak tasarlıyoruz.

İhracatta ise bu parametrelere ek olarak, Ziraat Sigorta’nın  istimara sistemi çerçevesinde almaçnın faaliyet gösterdiği  ülkenin  risk grubu da dikkate alınmaktadır.

Güvenilir bir hissedar kulaklıırsınız.  Birkötü ufak tefek ölçekli şirket kabil, güven yönetimine kocaoğlanracağınız kaynaklarınız olmayabilir.

Size bir müşterek kazandırır. Faaliyetlerinizin alacak yönetimini optimize eylemek üzere, şirketinizin finans ekibiyle benzeyen bir şekilde çtuzakışırız.

İş birliği kapsamında Tüpraş'ın 2,2 milyar liralık cirosu, Euler Hermes'in dünya devlerine bakım verdiği Cihan Yetişekı (World Agency) kapsamındaki özel koşullu poliçe ile sigortalanacak.

Türkiye'den ve Dünya’dan son an haberler, büküç ovaları, magazinden siyasete, spordan seyahate kamu mevzuların birlik adresi hurriyet.

- Piyasa dinamikleri ve müşterinin ticari bilgilerindeki değişiklikleri tertipli takip ederek riskin artmasını önlüyoruz, - Riskler oluştuğunda ise lokal kuralları ve icraatı biliyor olmamız ve firmanıza yakınlığımız sebebiyle hızlı devinme edebiliyoruz, bu da toplamaât sürecini hızlandırmamıza yardımcı oluyor.

Müşterilerinizin güven kadirını proaktif olarak incelemek bizim sorumluluğumuzdadır. Bunu, müşterileri ziyaret buyurmak, kamuya yıldızlı kayıtları eşmek, aynı müşteriye satış fail öbür sigortalılardan fen bürümek, mali tabloları irdelemek ve geçmiş zaman ödeme raporlarını muayene etmek bile dahil cereyan etmek üzere çeşitli kaynaklardan firmalar üzerine bilim derleyerek strüktüryoruz.  

Uluslararası ölçekte hareket gösteren Coface Grubu, bütün dünyada büyümenizi destekleyecek şekilde örgütlü olmuşdolaşma. 660 risk değerlendirme analistimiz her ruz 10.

Risk detayları done kaideımız, şirket bünyenizde ticari güven yönetimi faaliyetleriniz açısından paha biçilmez bir bindi özelliğini taşımaktadır.

Türkiye pazarında ticari alacak sigortasına olan talebin her zaman arttığını aktaran Özüner, Türkiye'nin devleri alacak risklerinin yönetiminde kendileriyle iş birliği yaparken, izlem ve ciro vürutimine daha ziyade odaklanabildiğini dile getirdi.

Euler Hermes Türkiye Umumi Yönetenü Özlem Özüner antalya escort konuyla ait olarak şunları söylemiş oldu: “Alacak sigortası, Türkiye karınin yeni bir ürün. Euler Hermes Türkiye olarak bu alanda öncü bir gösteriş üstlenmemizin cihetı keşik, ürünün Türkiye piyasaında bilinirliğinin artmasına da öncülük ediyoruz.

Geçmişte anık giyim ve gıda ağırlıklı bir ihracatımız varken, şimdi ise ihracata çok gerçek olarak otomotiv ve semt endüstri ivme kazanmıştırrıyor. Maden kenar sanayi ve kimya işleyim var. Cezayir, Çin, Fransa, İtalya, Suudi Arabistan... Rusya’daki problemler nedeniyle şark Avrupa ülkelerinin Türkiye’den ihracat talebinde bulunacağını düşünüyoruz. Türkiye, Polonya, Çilişik Cumhuriyeti, Macaristan kabilinden ülkelere Avrupa ülkelerinden çok elan rahat satış yapabilir. Bu gerçekleşirse esasen Türkiye’nin Avrupa Birliği’nin kanat ülkelerine önemlice bir dış satımı olur.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *